Menu


CAPITOL


Vážení rodičia, milé deti,

 

 

Sme moderná, profesionálna a dynamická spoločnosť so silným zázemím.

Spoločnosť CAPITOL, a.s. vznikla 27.07.1998 a je súčasťou silnej finančnej a poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group, ktorá je na trhu už od roku 1824, čiže už 199 rokov.

Ponúkame poistenie, úvery, sporenie a investovanie vrátane exkluzívnych produktov.

 

Spolupráca so ZÁHORÁCKYM FÉNIXOM:

 

Ako vznikla naša spolupráca?

Na začiatku bola túžba ochrániť a zabezpečiť všetkých tých najzraniteľnejších – naše/vaše deti. Nasledovali dlhé hodiny, dni a noci plné premýšľania a plánovania ako to všetko zrealizovať.

A...?  

Dokázali sme to a zrodila sa senzačná myšlienka.

Rozhodli sme sa, že našu myšlienku zrealizujeme práve prostredníctvom  občianskych združení, v ktorých sa sústreďujú veľké kolektívy detí.

Preto sme oslovili aj ZÁHORÁCKY FÉNIX s ponukou spolupráce. Vzhľadom na to, že tieto občianske združenia fungujú na báze dobrovoľnosti, sú odkázané na pomoc sponzorov a štát im nijako výrazne nepomáha, tak touto spoluprácou finančne podporíme aj toto združenie, čo v konečnom dôsledku znamená viac možností a komfortu práve pre vaše deti.


PONUKA PRE VÁS:

 

Vaše deti možno čoskoro čaká veľa nových zážitkov v tábore organizovanom Záhoráckym Fénixom. S tým je však žiaľ spojené aj zvýšené riziko úrazov.

Neraz sme boli svedkami toho, že pri šantení detí a pri rôznych hrách,či športe si dieťa odrie koleno, vyrazí zub, zriedkavé nie sú ani zlomeniny, alebo výrony členkov. Vtedy vaše dieťa musí neplánovane opustiť tábor a byť prípadne v domácej liečbe. S dieťaťom musí doma ostať aj jeden z rodičov a Vy tak čiastočne prídete o jeden úplný príjem do rodinného rozpočtu a navyše vám vzniknú aj nemalé náklady na liečbu.

Mnohí z Vás to riešia cestovným poistením, avšak cestovné poistenie Vám pokryje iba trvalé následky úrazu, ktoré si môžete uplatniť až rok po úraze. Dieťa zo zákona musí dostať základnú zdravotnú starostlivosť, ošetrenie a prvú pomoc aj bez cestovného poistenia. A nejaké následky úrazu u detí často do roka odoznejú. Takéto poistenie je potrebné do zahraničia. Tak ako ochrániť a zabezpečiť Vaše deti?

Nezúfajte, my máme pre Vás riešenie, ktoré ochráni nielen Vaše deti, ale aj celú vašu rodinu a to po celý rok a všade. Obávate sa, že to bude drahé? Vôbec nie. Vďaka profesionálne prepracovanému systému sa riadime heslom: Čím viac, tým lacnejšie.

Preto, ak aj máte už akékoľvek poistenie v rodine, aj tak nás kontaktujte, lebo už teraz Vám dokážeme dať zľavu až 40% a naše poradenstvo a správne nastavenie poistenia máte od nás úplne bezplatne.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, nemáme vopred určené šablóny, a preto sa naše poistenie stáva bezkonkurenčne najefektívnejšie, šité presne na mieru klienta. A tak predídeme tomu, že klienti často platia za úplne zbytočné veci a naopak to, čo je potrebné ich poistenie neobsahuje. Nemusíte nikam chodiť a oberať sa o čas, my prídeme za vami. V prípade, že sa stane nejaký úraz, tiež sa o Vás postaráme, nemusíte chodiť do poisťovne riešiť poistnú udalosť, všetko vybavíme za Vás a vo Váš prospech.

Už teraz sa tešíme na spoluprácu so ZÁHORÁCKYM FÉNIXOM a samozrejme na Vás a vaše deti, ktoré čaká od nás aj malý darček.

Kontaktovať nás môžete každý deň vrátane soboty a nedele v čase od 9:00 do 22:00 telefonicky, alebo mailom.

 

Mob.: 0903 567 669

Email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

  

S úctou...

                 ...Jaroslav Bučko – vedúci finančný agent Capitol a.s.